<< poprzednia następna >>

Pierwsza Wigilia w tak licznym gronie zaproszonych osób, zorganizowana przez Fundację F.O.S.A. i Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu. Do Wigilii w piątek 21grudnia zasiadło 160 uczestników wspólnej wieczerzy wśród których oprócz gospodarzy - mieszkańców Domu Pomocy byli uczestnicy projektu „Senior aktywny społecznie” realizowanego przez Fundację F.O.S.A. w partnerstwie z Urzędem Miasta w Aleksandrowie Łódzkim, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej. Gościliśmy również poseł Agnieszkę Hanajczyk, burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego, sekretarz miasta Iwonę Dąbek, przewodniczącą Rady Miejskiej Anettę Jakubowską, radną sejmiku wojewódzkiego Ilonę Rafalską oraz reprezentująca powiat zgierski dyrektor PCPR Agnieszkę Duszkiewicz-Nowacką. Po powitaniu gości przez Wojciecha Łukaszewicza dyrektora DPS w Rąbieniu z przedstawieniem wystąpili podopieczni ŚDS następnie modlitwę poprowadził ks. Jacek Stasiak. Wigilia miała charakter integracyjny. Organizatorom dzielnie w czasie Wigilii pomagali wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Aleksandrowie Łódzkim. Było to pierwsze spotkanie wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu, i jak zapewniają organizatorzy, będą kolejne.

Wigilia

Mityngw trójbóju siłowym
18 grudzień 2012

Regionalny Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych, na terenie Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu zorganizowany przez Fundację Osób Społecznie Aktywnych F.O.S.A oraz Sekcję Olimpiad Specjalnych działającą przy Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu.

więcej

Wigilia 2012
21.12.2012

Pierwsza Wigilia w tak licznym gronie zaproszonych osób, zorganizowana przez Fundację F.O.S.A. i Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu.

więcej

Nagroda w międzynarodowym Biennale
30.06.2012

Paweł Wielgus, mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu otrzymał jedno z 9 wyróżnień w kategorii malarstwo za prace pt "Dziki" na XII Międzynarodowym Biennale Sztuk Plastycznych Osób Niepełnosprawnych organizowanego przez Fundację Sztuki Osób Niepełnosprawnych z Krakowa

więcej
Strony WWW Łódź

Design Aneta Kosin