<< poprzednia następna >>

W styczniu przedstawicielki grona nauczycielskiego z Gimanzjum im. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich przekazały dla naszych mieszkańcow zebrane przez uczniów i pracowników gimnazjum rzeczy, wśród nich ręczniki i pościel. Rzeczy tego rodzaju są w naszym Domu bardzo potrzebne, ulegają szybkiemu zużyciu i każda tego typu darowizna odciąża nasz budżet. Pragniemy zaznaczyć, że jest to już druga tego typu inicjatywa tych młodych ludzi, którzy wraz z nauczycielami Gimnazjum wsparli mieszkańców naszego Domu. Wdzięczni jesteśmy za okazane serce.

Mityngw trójbóju siłowym
18 grudzień 2012

Regionalny Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych, na terenie Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu zorganizowany przez Fundację Osób Społecznie Aktywnych F.O.S.A oraz Sekcję Olimpiad Specjalnych działającą przy Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu.

więcej

Wigilia 2012
21.12.2012

Pierwsza Wigilia w tak licznym gronie zaproszonych osób, zorganizowana przez Fundację F.O.S.A. i Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu.

więcej

Nagroda w międzynarodowym Biennale
30.06.2012

Paweł Wielgus, mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu otrzymał jedno z 9 wyróżnień w kategorii malarstwo za prace pt "Dziki" na XII Międzynarodowym Biennale Sztuk Plastycznych Osób Niepełnosprawnych organizowanego przez Fundację Sztuki Osób Niepełnosprawnych z Krakowa

więcej
Strony WWW Łódź

Design Aneta Kosin